EO
← Rehberlere dön

Rehberler

Evitania Online Guilds Guide: Levels, Tasks, Chests, Research ve Shop

Eylül 2026 lansmanından sonra hands-on Guilds verileri — 500 Gems oluşturma maliyeti, varsayılan 20 üye (+5 guild level başına), Perşembe 03:00 EST reset, üye başına weekly tasks, chests, research ve Seal shop.

Güncellendi: 2026-10-07GuildsMultiplayerWeekly ActivityGemsSeals

Uzun form rehber — düz kaydırın veya bir bölüme atlamak için dizini kullanın.

Evitania Online Guilds UI

Eylül 2026 lansmanından beri Guilds oynuyorum ve istemcinin bana gösterdiği her sayıyı kaydediyorum. Bu sayfa o saha notları dökümü: oluşturma maliyetleri, roster büyümesi, günlük seals, donations, weekly tasks, chests, research ve Seal shop. Henüz şahsen doğrulamadığım sayılar net şekilde işaretli.

Daha geniş multiplayer bağlamı için (Friends, yerel co-op, anti-cheat) multiplayer rehberine bak.

Kısa Cevap

Bir guild oluşturmak 500 Gems tutar ve hem bir isim hem bir tag ister. Sonradan yeniden adlandırma veya tag değiştirme her biri 1,000 Gems. Yeni guildler 20 member slots ile başlar ve roster guild level başına +5 büyür (level 2 = 25).

Haftalık activity üye başınadır — her oyuncu kendi tasks’lerini clear etmeli. Reset Perşembe 03:00 EST’te gelir (o ankordan kendi saat dilimine çevir). Daily login, iki donation ve weekly task board, guild chest için Seals ve Activity farmladığım ana yollar.

Guild bosses ve guild maps hâlâ unreleased. Lone Wolf task hedefleri normal guild hedeflerinden farklı; o sayılara henüz sahip değilim.

Guild Oluşturma ve Yönetme

ActionCostNotes
Create guild500 GemsName + tag required
Change name1,000 Gems—
Change tag1,000 Gems—
Default member slots20Starting roster size
Roster per guild level+5Confirmed through level 2 (25 at L2)

İpucu: Oluştururken isim ve tag’i dikkatli seç — her rename bir 1K Gems daha.

Guild Levels (Doğruladıklarım)

Şimdilik yalnızca guild level 2’deyim, bu yüzden daha yüksek levelleri ben (veya başka bir contributor) ilerleyene kadar bilinmiyor say.

Guild LVLRosterXP needed for nextMax weekly sales for TasksResearch Max LVL
12013,0003,0002/10
22542,0003,0004/10

Gördüğüm pattern: roster 20’de başlar ve her guild level’da 5 artar. Research max da basamaklarla açılıyor (şimdilik 2 ? 4).

Weekly Reset ve Activity Nasıl Çalışır

  • Reset: Perşembe 03:00 EST. Eastern time’da oynuyorum; o timestamp’ten bölgene çevir.
  • Tasks bireyseldir. Her üye kendi board’unu tamamlamalı. Guild genelinde paylaşılan sayaçlar mevcut istemcinin çalışma şekli değil.
  • Lone Wolf hedefleri yakın bir update sonrası farklı. O tabloya henüz sahip değilim — solo-guild oynuyorsan in-game doğrula.

Daily Login

ActionSealsActivity
Daily login10030

Donations (günde 2×)

Her üye günde iki kez donate edebilir. Donations player gold (GP) ile ödenir; guild sonra Funds / Seals / XP / Activity alır. Bu sütunları daha önce yanlış etiketlemiştim — 500K ve 10M GP maliyeti, guild Funds değil.

DonationGP neededGuild FundsSealsXPActivity
1500,00015030515
210,000,000650100530

Donation 2 gold olarak pahalı — yalnızca o hafta chest tiers veya research timer kovalarken vuruyorum.

Weekly Task Breakdown

Parantezdeki sayılar her satırda gördüğüm max levels. Make donation 4’te cap’lenir; diğerleri 5’e gider. Aşağıdaki rewards, o task level’ı clear etmek için Seal / Activity payout’u.

LevelChop Wood (5)Kill Monster (5)Mine Ore (5)Support Research (5)Make Donation (4)Perfect Week (5)Kill Boss (5)SealsActivity
110,0005,00010,000121310020
240,00010,00040,000252915025
380,00020,00080,00031031620030
4200,00040,000200,00051452325045
5500,000100,000500,0007—73030050

Nasıl kullanıyorum: Zaten profession farm yapıyorsam wood ve ore birlikte ilerler. Yüksek task levels’te bottleneck’im boss kills. Perfect Week ayrı bir progression track (sadece «7 kez giriş» değil).

Weekly Guild Chest

Chest tiers, guild Activity eşiğine ulaşınca Seals, Funds ve Guild XP öder. Tier 1–5 research gerektirmez; tier 6’dan itibaren New Heights şart. Tier 11’i in-game doğruladım; tier 12–15 o eğriden pattern projeksiyonu (aşağıdaki notta est.).

Chest LVLNeeded ActivitySealsFundsGuild XPResearch Required
11,0002,00061,0002,800None
23,0002,30068,0003,500None
35,0002,60075,0004,200None
48,0002,90082,0004,900None
510,0003,20089,0005,600None
612,0003,50096,0006,300New Heights 1/10
715,0003,800103,0007,000New Heights 2/10
821,0004,100110,0007,700New Heights 3/10
926,0004,400117,0008,400New Heights 4/10
1031,0004,700124,0009,100New Heights 5/10
1136,0005,000131,0009,800New Heights 6/10
1242,0005,300138,00010,500New Heights 7/10
1347,0005,600145,00011,200New Heights 8/10
1452,0005,900152,00011,900New Heights 9/10
1557,0006,200159,00012,600New Heights 10/10

Not: Tier 11 doğrulandı. Tier 12–15, 11’e kadar ölçtüğüm aynı Activity / Seals / Funds / Guild XP adımlarını izler — ben (veya başka bir contributor) onları in-game clear edene kadar estimates say.

Guild Research

Research, guild Funds ve gerçek zamanlı saat harcar. Aşağıdaki süreler research süresi (saat). Reward / effect sütunları temiz bir pattern izler; cost level 5’e kadar doğrulandı (10K ? 40K) ve sonrası boş çünkü eğriyi projekte etmek daha zor. Boş cost’lu veya daha yüksek level satırlar doğrulanana kadar estimates. Guild Growth için level 1 ötesinde henüz yeni veri yok.

Evitania Online Guilds Research UI

New Heights

Haftalık chest tier unlock’larını yükseltir.

LevelChest Tier unlockedCostTime
1610,00048H
2715,00072H
3822,00084H
4930,00096H
51040,000120H
611—132H
712—144H
813—168H
914—180H
1015—192H

Expand Stock

Guild shop level’ını yükseltir.

LevelShop LVLCostTime
1210,00048H
2315,00072H
3422,00084H
4530,00096H
5640,000120H
67—132H
78—144H
89—168H
910—180H
1011—192H

Seal Rewards

LevelEffectCostTime
1+2% Seal rewards for tasks and cap10,00048H
2+4% Seal rewards for tasks15,00072H
3+6% Seal rewards for tasks22,00084H
4+8% Seal rewards for tasks30,00096H
5+10% Seal rewards for tasks40,000120H
6+12% Seal rewards for tasks—132H
7+14% Seal rewards for tasks—144H
8+16% Seal rewards for tasks—168H
9+18% Seal rewards for tasks—180H
10+20% Seal rewards for tasks—192H

Great Contributor

LevelEffectCostTime
1+5% Activity rewards for tasks10,00048H
2+10% Activity rewards for tasks15,00072H
3+15% Activity rewards for tasks22,00084H
4+20% Activity rewards for tasks30,00096H
5+25% Activity rewards for tasks40,000120H
6+30% Activity rewards for tasks—132H
7+35% Activity rewards for tasks—144H
8+40% Activity rewards for tasks—168H
9+45% Activity rewards for tasks—180H
10+50% Activity rewards for tasks—192H

Research Efficiency

LevelAdds Support (min)CostTime
12410,00048H
22815,00072H
33222,00084H
43630,00096H
54040,000120H
644—132H
748—144H
852—168H
956—180H
1060—192H

Guild Growth

Hâlâ seyrek — şimdilik yalnızca level 1 loglandı.

LevelGuild XPCostTime
12,00080,000168H

Guild Shop (Seals)

Şimdiye kadar logladığım shop satırları. Max/week satın alma cap’i; Max cost haftalık allotment’in tamamını alırsan Seals maliyeti.

Shop levelItemCost in SealsMax / weekMax cost
1Normal Hunting Keys100101,000
2Enhance Stone I200102,000
3Gold ×1M50301,500
48 Hour Hourglass1,00055,000
5MonkeyCopter (pet)10,000110,000
6Enhance Stone II250102,500
7Ultra Repair Stone3,00013,000
8Enhance Stone III300103,000
9Fate Spiral2,00036,000

Expand Stock research shop level’ı yükselten şey. Bir satır senin için locked’sa önce o research’e bak.

Hâlâ Unclear / Unreleased Olanlar

  • Guild levels 3+ (roster / XP / research caps)
  • Level 6 ve üzeri research costs (times ve rewards projekte; costs hâlâ boş)
  • Level 1 ötesi Guild Growth
  • Weekly chest tiers 12–15 (pattern estimates — in-game henüz fully cleared değil)
  • Lone Wolf task hedef tablosu
  • Guild bosses ve guild maps (unreleased)

Bunlar gelince bu sayfayı güncelleyeceğim. Daha yüksek bir guild level’dan doğrulanmış sayıların varsa contact kullan veya contributor ol.

Bir hata mı gördünüz veya eklemek istediğiniz bir şey mi var? Katkıda bulunan olun — düzeltmeler ve eklemeler bu projeyi büyütür; yardımcıları Katkıda bulunanlar sayfasında anıyoruz.